To zdecydowanie niezwykłe osiągnięcie. Jak informuje Ronson Development – 95% mieszkań w trzech etapach inwestycji City Link została już sprzedana. To dobry wynik o tyle, że termin oddania nieruchomości jest określony na 2020 rok!Do niedawna dzielnica Wola nie wywoływała emocji na twarzach deweloperów. Dopiero na początku obecnej dekady zaczęły się w niej pojawiać komfortowe biurowce, a chwilę później luksusowe budynki mieszkaniowe.

Złota era Woli

Dynamicznie rozwijająca się Wola staje się nowym centrum Warszawy i przyciąga inwestorów zainteresowanych lokowaniem kapitału w nieruchomości. Według raportu „Kierunek Wola” opracowanego przez JLL, w 2006 roku na Woli oddano do użytku 100 mieszkań. W kolejnych 10 latach było ich 17 tysięcy. Rekord padł w ubiegłym roku, gdy do użytku oddano ponad 3,3 tys. mieszkań.

Sprzedaliśmy już 95% mieszkań w ramach pierwszych trzech etapów inwestycji. Z czego aż 70% zostało zakupionych w celach inwestycyjnych, z przeznaczeniem na wynajem. Dla porównania dodam, że tego typu zakupy stanowią średnio około 30% transakcji na warszawskim rynku pierwotnym

-powiedział Andrzej Gutowski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Ronson Development.

City Link prawdziwym hitem

Mieszkania w inwestycji City Link są apartamentami o podwyższonym standardzie. Ale to nie jedyny fakt, który świadczy o ich atrakcyjności. Lokalizacja w tej części Woli to niemal same plusy. Nie dość, że okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta to jeszcze w przyszłości znajdziesz się na trasie drugiej linii metra w pobliżu stacji Płocka.

Pierwsze dwa etapy City Link są już gotowe. City Link III zostanie ukończony w IV kwartale 2018 r., a czwarty etap tej inwestycji – w III kwartale 2019 r.