Z nowym rokiem Ronson Deweloper rozpoczął przekazywanie kluczy do mieszkań w trzecim etapie inwestycji Panoramika w Szczecinie. Etap uzyskał pozwolenie na użytkowanie z początkiem nowego roku. Zgodnie z prawem teraz odbędą się ostatnie odbiory techniczne lokali oraz wręczanie kluczy lokatorom. Ronson może się pochwalić sprzedażą w tej inwestycji na poziomie 80%.

Panoramika jest jednym z naszych sprzedażowych hitów. Łącznie w pierwszych trzech etapach tej inwestycji sprzedaliśmy już 90% mieszkań. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku przede wszystkim lokalizacja i świetny projekt. Kaskadowa forma zabudowy sprawia, że z każdego budynku roztacza się widok na panoramę Szczecina. Mieszkania są doświetlone i każde z nich posiada balkon. Dlatego Panoramikę doceniają zarówno rodziny, jak i inwestorzy zainteresowani kupnem mieszkania na wynajem.

– wyjaśnia Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Deveopment.

O inwestycji Panoramika

Na całym osiedlu powstanie łącznie około 605 mieszkań w ramach sześciu etapów. Trzy z nich zostały już ukończone. Osiedle Panoramika położone jest na szczecińskim Warszewie, w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum miasta i zatopionej w zieleni.

 

W okolicy znajdują się placówki edukacyjne, sklepy, trasy biegowe i rowerowe. Zaledwie 10 minut od inwestycji znajduje się znane wszystkim szczecinianom Jezioro Głębokie, a także Park Kasprowicza, ogród różany – tzw. Różanka i Lasek Arkoński. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa, z którym Ronson niedawno zawarł umowę na realizację IV i V etapu.

Trzeci etap

W trzecim etapie inwestycji powstały 122 mieszkania. W ofercie sprzedaży pozostało już tylko nieco ponad 20 z nich, a ceny zaczynają się od 4650 zł za metr kwadratowy. Klienci zainteresowani zakupem mieszkania na szczecińskim Warszewie mogą skorzystać także z oferty najnowszego, IV etapu osiedla Panoramika, w którym powstanie 111 lokali.

Ofertę mieszkań znajdziecie na NowyRP.pl.