Krakowska inwestycja Zabłocie Concept House od Grupy ARKADA zbliża się do końca. Mieszkania nadal są w sprzedaży, a pierwsi właściciele mieszkań już niedługo otrzymają klucze do swoich wymarzonych lokali.

Mieszkania przy Bulwarach Wiślanych

Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej, części Zabłocia, tuż przy Bulwarach Wiślanych i granicy z dzielnicą Kazimierz. Taka lokalizacja gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich atutów, jakie niesie ze sobą centrum miasta.

Bogata oferta kulturalno-rozrywkowa, świetna komunikacja z innymi częściami miasta, infrastruktura handlowo-usługowa. Do tego niepowtarzalny klimat Krakowa ze swoim niesamowitym rytmem, w którym na co dzień można uczestniczyć.

Zabłocie – dzielnica Krakowa

Zabłocie to wyjątkowa dzielnica, która na naszych oczach wyrasta na postindustrialnym obszarze, zaledwie 1800 m od Rynku Głównego. Dziś tworzą ją centra sztuki i kultury, miejsca spotkań, oryginalne lokale, prężne ośrodki innowacji i nowych technologii.

Sąsiedztwo inwestycji dynamicznie się rozwija i jego jakość w najbliższym czasie będzie bardzo zyskiwać. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, tuż przy Bulwarach Wiślanych, powstanie park miejski. Nieopodal miasto planuje budowę kładki pieszo-rowerowej do dzielnicy Kazimierz, a w odległości kilkuset metrów rozpoczęła się budowa Zabłocie Business Park z 11.000 m2 powierzchni biurowej.